Ši studijų programa padės išplėsti ir gilinti anglų k. žinias, nes šios kalbos mokysitės iš esmės. Studijų pabaigoje pasieksite stiprų C1 anglų k. lygį, mokysitės antros užsienio kalbos (galite rinktis iš rusų, vokiečių, prancūzų, ispanų, švedų kalbų), tad jūsų pasiektas profesionalumas kalbinėje srityje padės įgyti žymiai didesnį konkurencinį pranašumą darbo rinkoje.

Jei norėsite toliau stiprinti savo anglų k. gebėjimus, būsite pasiruošęs laikyti tam tikrus tarptautinius egzaminus (Cambridge English C1 Advanced (CAE), Cambridge English C1 Business Higher (BEC) arba London Chamber of Commerce and Industry International Qualifications in English for Business).

Išsamios, įdomios, naujovių kupinos žinios komunikacijos srityje, tarpkultūrinės disciplinos suteiks itin plačias darbo ir saviraiškos galimybes. Dažnam studentui būtent komunikacija tampa sritimi, kur jis atranda save ir gali atskleisti savo kūrybiškumą. Ar padėsite mažam šeimos verslui išeiti į užsienio rinkas, ar dirbsite solidžioje tarptautinėje kompanijoje, ar įsiliesite į kūrybišką agentūros kolektyvą – iš šios studijų programos gautą kompetenciją, papildytą asmeninėmis savybėmis, panaudosite įvairiose verslo srityse ir darbo pozicijose.