Renginys

Logistikos verslas

  • Aukštoji mokykla: Vilniaus verslo kolegija
  • Studijų kryptis: Verslas
  • Studijų trukmė: Nuolatinės (dieninės) 3 metai, Nuolatinės (nuotolinės) 3 metai
  • Dėstymo kalbos: Lietuvių
  • Programos apimtis kreditais: 180 (ECTS)
  • Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis/profesinė kvalifikacija: Verslo vadybos profesinis bakalauras
  • Vykdymo vieta: Vilnius

Dinamika, globalumas, greita reakcija, organizuotumas – jei jums patinka tokia aplinka, logistikos verslas yra ta sritis, kur galite atskleisti savo potencialą. Logistikos versle iššūkiai sprendžiami čia ir dabar, pažangių technologijų išmanymas – toks pat svarbus kaip gebėjimas būti ramiu ir lanksčiu, o visas pasaulis matomas kaip ant delno. Vienoje iš svarbiausių ir nuolat augančių rinkų pasaulyje atsiveria puikios karjeros galimybės tiek vietos, tiek tarptautinėse bendrovėse. Ar jūs norite jomis pasinaudoti?

Logistikos verslo studijų programa ruošia jus dirbti konkrečioje srityje, todėl studijuodami gausite specifinius įrankius, padedančius joje įsitvirtinti. Studijų metu mokysitės pervežimų, sandėlių, infrastruktūros valdymo, logistikos verslo procesų, sužinosite, kad tai yra žalioji logistika ir kodėl ji svarbi šiuolaikiniame pasaulyje. Daug dėmesio skiriama IT raštingumui mokantis dirbti su specialiomis programomis, kurios reikalingos dirbant šioje srityje. Taip pat užsienio kalboms: gilinamos profesinės anglų kalbos žinios, kai mokomasi specifinių terminų bei verslo kalbos, ir mokomasi antros užsienio kalbos.

Studijų metu patirsite projektinio mokymo efektyvumą, kai įgyvendindami projektus ugdysite gebėjimą planuoti, dirbti komandoje, pristatyti rezultatus, rengti ataskaitas. Išmoksite naudotis specialiais instrumentais, kurie taikomi logistikos versle. Keldami verslumo kompetenciją ir atlikdami praktikas, mokysitės spręsti šiai sričiai būdingas problemas ir iššūkius, taip iškart taikydami teorines žinias, ugdysite tokias asmenines savybes kaip lankstumas, streso valdymas, gebėjimas matyti platesnį vaizdą.

Tikslas

Parengti iniciatyvius, komandoje gebančius dirbti specialistus, kurie turi visapusiškų žinių apie logistikos ir transporto verslo kūrimą, valdymą ir plėtrą, išlavinti įgūdžius kūrybiškai taikyti šias žinias bei gebėjimus plačiame profesinės veiklos lauke.

Karjera

Įgiję verslo vadybos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį logistikos srityje galėsite dirbti logistikos verslo, prekybos ar ir kitose įmonėse, kuriose yra vykdomos logistikos veiklos: pervežimai, sandėliavimas, pirkimai, pardavimai ir kt. Baigę šias studijas galėsite kurti nuosavą verslą arba dirbti vidurinės valdymo grandies pozicijoje krovinių / keleivių pervežimą organizuojančiose įstaigose.

Šios programos absolventai pradėjo savo karjerą LINEKA, LVS, „Vainėda“, „Revena“, „DSV Transport“, „Axis Transport“, „Easting Express“, „Girteka logistics“, „Transimeksa“, „FinėjasDHL Lietuva“ ir kt.       

 

Registracija į studijų programą:

Logistikos verslas

Kurso turinys griežtai saugomas autorių teisių. Už medžiagos kopijavimą ir platinimą gresia teisinė atsakomybė.