Renginys

Programavimas ir internetinės technologijos

  • Aukštoji mokykla: Vilniaus verslo kolegija
  • Studijų kryptis: Informatika
  • Studijų trukmė: Nuolatinės (dieninės) 3 metai, Ištęstinės (nuotolinės) 4 metai
  • Dėstymo kalbos: Lietuvių / Anglų
  • Programos apimtis kreditais: 180 (ECTS)
  • Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis/profesinė kvalifikacija: Informatikos mokslų profesinis bakalauras
  • Vykdymo vieta: Vilnius

Ar technologijos ir įvairios šios srities naujienos yra ta sritis, kuriai negailite laiko bei pastangų? Mėgstate gilintis, analizuoti, bandyti, tačiau jums trūksta ir reikiamų žinių, ir praktikos? Norite tapti vienu iš itin vertinamų specialistų, kurie logiką ir analizę pasitelkia kurdami produktus, keičiančius modernų pasaulį? Tuomet abejonių nėra – mus suradote tikslingai!

Programavimo ir internetinių technologijų studijų programa suteikia stiprų pamatą po kojomis tapti programuotoju, pasiekusiu taip vadinamo „junior“ programuotojo lygį, nuo kurio atsispyręs dažnas kolegijos absolventas pradeda savo karjerą. Mokysitės tokių programavimo kalbų kaip C++, C#, java, PHP ir kt., gausite žinių apie programos sistemų projektavimą, vidinių ir išorinių sąsajų programavimą ir kt. Gaudami patikimas bazines žinias, mokysitės kurti taikomąsias ir mobiliąsias programas. Baigę studijas, tapsite „full stack“ programuotoju, kuris išmano visą tinklalapio paslaugos sukūrimą nuo… iki. Būtent tokie programuotojai Lietuvoje yra labai paklausūs, galintys dirbti startuoliuose, įgyvendindami projektus didelėse kompanijose, tapdami komandos vadovais.

Kiek pasiimsite iš studijų ir kokį lygį pasieksite programavimo bei internetinių technologijų srityje, labai priklauso nuo asmeninių gebėjimų: kantrybės, atkaklumo pasiekti rezultatą, kruopštumo, atidumo detalėms. Mūsų kolegija šių gebėjimų lavinimui pasitelkia laiko patikrintus mokymo metodus – tarpdalykinį ir projektinį mokymą. Informaciją iš skirtingų disciplinų susiesite įvairių paskaitų ir praktikų metu. Projektinis mokymas leidžia pačiam patirti visus projekto įgyvendinimo etapus ir mokys jus, būsimą programuotoją, dirbti su studentais iš skirtingų studijų programų. Taip stipriai pagerinsite savo komunikacijos ir darbo komandoje įgūdžius bei gausite pridėtinę vertę. Būtent dėl išugdyto gebėjimo bendrauti darbdaviai ypač vertina Vilniaus verslo kolegijos absolventus, studijavusius programavimą ir internetines technologijas.

Programavimo mokymas yra viena iš stipriausių krypčių Vilniaus verslo kolegijoje, kurią pasiekti, išlaikyti ir tobulinti padeda daugiau nei 20 metų siekianti patirtis, profesionalių dėstytojų kolektyvas ir į praktiką orientuotos žinios.

Tikslas

Paruošti kvalifikuotus IT specialistus, kurie gebėtų atlikti įvairias informacinių sistemų projektavimo, programavimo, techninės bei programinės įrangos diegimo ir valdymo, kompiuterių tinklų naudojimo, IT įmonės veiklos planavimo ir organizavimo užduotis.

Karjera

Statistikos duomenimis, šiuo metu Lietuvoje trūksta virš 14 000 programuotojų, kurių poreikis, sparčiai vystantis technologijoms ir verslo skaitmenizavimui, vis auga. Žurnalo „Reitingai“ duomenimis Vilniaus verslo kolegija užima 2-ą vietą Lietuvos kolegijų informatikos programų kryptyje. Darbdaviai informatikos kryptyje bakalauro profesinių studijų programas įvertino aukščiausiu balu Vilniaus verslo kolegijoje, o šios krypties programas mūsų kolegijoje baigę alumnai gauna didžiausius atlyginimus palyginti su kitų kolegijų absolventais.

Po studijų galėsite dirbti programuotoju ir gilinti savo žinias pasirinktoje kryptyje, vadovauti IT produkto kūrimui, kurti ir integruoti išorinę (ang. „front-end“) bei vidinę („back-end“) interaktyvių tinklalapių sąsajas, kurti ir prižiūrėti kompiuterizuotas verslo informacijos bei e. komercijos sistemas ir kt.

Dauguma mūsų studentų darbo pasiūlymus gauna dalyvaudami kolegijoje rengiamuose susitikimuose su IT įmonių atstovais, taip pat atlikę praktiką tokiose įmonėse kaip „Alna software“, „Tesonet“, „KG Group“, „NFQ“, „Forbis“, „Metasite“, „FreshMedia“, „Go-ERP“, „BTT Cloud“, „NRD CyberSecurity“, „Trade Pro“ ir t. t.

Registracija į studijų programą:

Programavimas ir internetinės technologijos

Kurso turinys griežtai saugomas autorių teisių. Už medžiagos kopijavimą ir platinimą gresia teisinė atsakomybė.