Renginys

Verslo vadyba ir marketingas

  • Aukštoji mokykla: Vilniaus verslo kolegija
  • Studijų kryptis: Verslas
  • Studijų trukmė: Nuolatinės (dieninės) 3 metai, Nuolatinės (nuotolinės) 3 metai, Ištęstinės (savaitgalinės) 4 metai
  • Dėstymo kalbos: Lietuvių / anglų
  • Programos apimtis kreditais: 180 (ECTS)
  • Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis/profesinė kvalifikacija: Verslo vadybos profesinis bakalauras
  • Vykdymo vieta: Vilnius

Turite idėjų ir degate noru jas įgyvendinti, bet aiškiai nežinote, nuo ko pradėti? Mokate užmegzti ryšius, išdrįstate prisiimti riziką ir vietoj vingiuoto klaidų kelio verčiau skrietumėte greitkeliu į tikslą? Jus labiau veža veiksmas, motyvuoja rezultatas, o energijos suteikia aktyvi aplinka ir kūrybiškas kolektyvas? Tuomet skaitykite apie jums skirtą studijų programą – verslo vadybą ir marketingą!

Verslo vadybos ir marketingo studijų programa išplės ir pagilins jūsų supratimą, kas gi yra verslumas ir verslininkystė. Mokysitės pristatyti savo idėjas ir paversti jas galimybėmis, gausite žinių, kaip organizuojamas verslas ir kokie esminiai jo procesai (kaip valdomi finansai, personalas, duomenys ir pan.), kaip spręsti iškilusias problemas, kokie yra verslo planavimo, organizavimo ir efektyvumo pamatavimo įrankiai. Studijų metu gausite tvirtus marketingo pagrindus, kurie suteikia platesnes žinių pritaikymo ir darbo galimybes. Kartu ugdysite tokius asmeninius gebėjimus kaip kritinis mąstymas, kūrybiškumas, darbas komandoje, laiko valdymas, asmeninių tikslų kėlimas, iniciatyvumas ir kt. Sujungę įgytas žinias su minėtomis versle ypač svarbiomis savybėmis galėsite sėkmingai dirbti tiek norimoje įmonėje, tiek kurdami ar vystydami savo verslą.

Mokant verslo vadybos ir marketingo taikomas tarpdisciplininis mokymas, leidžiantis apjungti ir praktiškai pritaikyti žinias iš skirtingų sričių, pvz., IT ir rinkodaros, finansų ir apskaitos, ir taip stiprinti jūsų kūrybiškumą, kritinį mąstymą, strateginį mąstymą, gebėjimą taikyti inovacijas. Daug praktinių įgūdžių ir asmeninių patyrimų suteikia pažangus projektinis mokymas, kai kiekvienas studentas pats pereina visus projekto įgyvendinimo etapus, turėdamas galimybę kurti, ieškoti bei modeliuoti verslo sprendimus. Gautos žinios dar labiau įtvirtinamos atliekant dvi praktikas, kurios kai kuriems studentams tampa jų karjeros pradžia.

Vilniaus verslo kolegija dažnai organizuoja svečių iš įvairių verslo sričių susitikimus, tad jums tai yra galimybė klausti ir iš pirmų lūpų sužinoti apie kitų patirtį, pasisemti įkvėpimo ir užmegzti vertingas pažintis.

Tikslas

Parengti iniciatyvius, savarankiškus ir atsakingus specialistus, turinčius visapusiškų žinių apie verslo kūrimą, valdymą ir plėtrą, šiuolaikinės rinkodaros principus, ir išlavinti įgūdžius kūrybiškai taikyti šias žinias bei gebėjimus plačiame profesinės veiklos lauke.

Karjera

Studijų metu įgytos žinios – universalios, kurias galėsite pritaikyti pasirinktoje veiklos srityje (dirbti įmonėje vadybos srityje, įgyvendinant projektus, organizuojant padalinio veiklą, tiriant klientų / vartotojų nuomones, vadovaujant personalui ir t. t.) ar įkuriant nuosavą verslą.

Verslo vadybininko profesija yra viena paklausiausių Lietuvoje, todėl baigę studijas motyvuoti specialistai greitai susiras darbą arba galės rinktis asmeninio verslo kūrimo kelią. Baigę verslo vadybos ir marketingo studijų programą galėsite pretenduoti į pardavimo, marketingo, projektų, klientų aptarnavimo vadybininko, komunikacijos specialisto pareigas gamybos, prekybos bei paslaugų įmonėse, personalo, marketingo, komunikacijos ir kituose funkciniuose padaliniuose, viešųjų ryšių, reklamos agentūrose.

Šios programos absolventai pradėjo ir sėkmingai tęsia savo karjerą UAB KRKA Lietuva, UAB EKT, LiMA (Lietuvos Marketingo Asociacija), UAB Wavin Baltic, UAB Magrės baldai, UAB Gubernijos alus“, „Danske bank“, AB „Telia Lietuva“, „Western Union“, AB SEB bankas, UAB „Vinted“, AB „Nasdaq Vilnius“ ir kt.

„Can‘t stop“ (mobili telefonų taisykla), kepyklėlė Crustum – tai  Vilniaus verslo kolegijos absolventų įkurtos, gerai žinomos Lietuvoje verslo įmonės.

Verslo vadybos ir marketingo studijų programa ir studijų rezultatai buvo kuriami bei tobulinami bendradarbiaujant su kolegijos socialiniais partneriais UAB „EKT“, LiMA, UAB „VSCV“, UAB „Skytech“, UAB „Favro“, UAB „Kilo health“, UAB „AdTech“ ir kt.

 

Registracija į studijų programą:

Verslo vadyba ir marketingas

Kurso turinys griežtai saugomas autorių teisių. Už medžiagos kopijavimą ir platinimą gresia teisinė atsakomybė.