Privatumo politika

Kas mes esame


Mūsų svetainės adresas: virtualusuniversitetas.lt , priklausantis “Balticum infinitum” MB

Kokius asmens duomenis renkame ir kodėl mes ją renkame

virtualusuniversitetas.lt renka tik tuos duomenis, kuriuos suteikiate mums savo noru, pavyzdžiui, užpildydami formą arba susisiekdami su mumis. Nenaudojame jūsų duomenų reklamavimui be jūsų sutikimo, ir nesidalijame jais su trečiosiomis šalimis, išskyrus tuos atvejus, kai tai reikalinga mūsų paslaugų teikimui arba yra būtina įstatymų reikalavimams įvykdyti. Jūsų duomenys yra saugūs ir yra apsaugoti mūsų saugios sistemos.

Mūsų svetainė naudoja slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį ir sužinotume, kaip vartotojai naudojasi mūsų svetaine. Jūs galite valdyti slapukus savo naršyklėje arba atsisakyti jų visiškai. Jei pasirinkote atsisakyti slapukų, galite tekti prisijungti prie mūsų svetainės kiekvieną kartą, kai norite naudotis mūsų paslaugomis. Mes taip pat galime naudoti trečiųjų šalių slapukus, pavyzdžiui, reklamos partnerių, kad pateiktume jums reklamą, kuri atitinka jūsų interesus. Mes nepriimsime jokios atsakomybės už trečiųjų šalių privatumo politiką ir rekomenduojame patikrinti jų privatumo politikas, jei turite klausimų.

Svetainė gali naudoti jūsų duomenis, pavyzdžiui, IP adresą, naršymo duomenis ir informaciją apie tai, kaip vartotojas naudoja svetainę, siekdami pagerinti mūsų paslaugas ir pateikti jums personalizuotą turinį. Mes taip pat gali naudoti šiuos duomenis, kad atsakytume į jūsų užklausas arba pateiktume jums reklamą, kuri atitinka jūsų poreikius. 

Kurso turinys griežtai saugomas autorių teisių. Už medžiagos kopijavimą ir platinimą gresia teisinė atsakomybė.