Apie

Mūsų tikslas 01

Mūsų tikslas

Visi projektai prasideda nuo idėjos

Virtualus universitetas pradėjo savo veiklą kaip vieta, kur galima buvo rasti visas nuotolines mokymosi programas vienoje vietoje. Laikui bėgant išaugo ir tapo viena labiausiai į nuotolinį mokymą orientuotų mokymų platformų Lietuvoje, siūlanti ne tik studijų programų duomenų bazę, bet ir pačias neformalaus mokymo programas ir plačią mokymosi medžiagą įvairiai tematikai.
“Virtualus universitetas” yra platforma, kur instruktoriai gali sukurti ir parduoti savo mokymo kursus, o studentai lengvai išklausyti kursą mokantis iš geriausių mokytojų ir gauti žinias patvirtinantį pažymėjimą.

Mūsų teikiamos naudos 02

Mūsų teikiamos naudos

Ar kada pagalvojote, kad pakeisti profesiją gali būti visai lengva?

Virtualaus universiteto mokymo platforma teikia daug naudų tiek mokytojams, tiek studentams. Viena didžiausių yra galimybė filtruoti studijų programas pagal Jūsų poreikius ir lengvai rasti norimas studijas, taip pat mokytis bet kur ir bet kada. Tai ypač naudinga tiems, kurie gyvena toli nuo mokymosi centro ar neturi galimybės lankytis tradiciniuose mokymuose dėl kitų pareigų ar įsipareigojimų, daug keliauja.
Platforma taip pat leidžia mokytis pagal asmeninį tempą. Studentai gali mokytis taip greitai, kaip nori, ir sustabdyti laikinai mokymosi procesą, jei to prireikia.

Mūsų instruktoriai 03

Mūsų instruktoriai

Galimybė mokytis iš geriausiai savo sritį išmanančių praktikų

Mokymų platformos taip pat teikia galimybę mokytis iš geriausių mokytojų. Daugelis geriausių savo srities specialistų savo karjeroje prieina etapą, kai jaučią poreikį dalintis ir perduoti savo sukauptas žinias, bet ne visada turi galimybę tai padaryti. Virtualus universitetas instruktoriams padeda lengvai sukurti mokymosi kursą ir perduoti mokymosi medžiagą bei žinias. Tai leidžia moksleiviams mokytis iš patyrusių mokytojų, kurie gali padėti jiems greitai ir tikslingai tapti geriausiais srities specialistais.

Mūsų paslaugos

ŽINIOS

Mūsų atrinktos ir susistemintos žinios pateiktos Jums pačiu patogiausiu būdu. Pati naujausia metodinė medžiaga ir vaizdo įrašai.

PATOGUS TEMPAS

Mokymosi tempą, laiką ir vietą pasirenkate tik Jūs patys, taip, kaip Jums patogu!

ĮVERTINIMAS

Sėkmingai baigus kursus gaunate Jūsų žinias įvertinantį pažymėjimą.

RENGINIAI

Visada būkite pirmi informuoti apie svarbius Jūsų profesijos mokslo renginius.

PATOGUS MOKĖJIMAS

Atsiskaitykite už mokymus Jums patogiausiu mokėjimo būdu!

NUOTOLINĖS STUDIJŲ PROGRAMOS

Jei nusprendėte studijuoti nuotoliniu būdu aukštojoje mokykloje, lengvai raskite Jums tinkamiausią studijų programą mūsų duomenų bazėje.

Kurso turinys griežtai saugomas autorių teisių. Už medžiagos kopijavimą ir platinimą gresia teisinė atsakomybė.